טיפול בדיכאון

במהלך החיים אנו נתקלים פעמים רבות במושג "דיכאון". נראה שכולנו יודעים על מה מדובר כשמדברים על דיכאון, אך למען האמת הדיכאון יכול להתבטא במגוון דרכים, והתחושות עלולות להשתנות בין אדם לאדם, וגם בין תקופת דיכאון אחת לאחרת אצל אותו אדם. עבור אנשים מסוימים התחושה העיקרית שמלווה את הדיכאון היא עצבות או דכדוך, אך באחרים יקננו תחושות של חוסר תקווה, ייאוש, ופסימיות.
לעתים את/ה עלול לחוש שהדיכאון מפריע לך בתחומים מסוימים אך את/ה עדיין מצליח/ה לתפקד במישורים ההכרחיים כמו תעסוקה ומשפחה. יש מי שהתחושה מקשה עליו לתפקד אפילו במישורים הללו, ויש מי שתיפקוד/ה כלל לא ייפגע אך יקננו בו/ה תחושות של ריקנות, ניתוק, ריחוק, והיעדר הנאה ומוטיבציה.
התחושות הללו עלולות להופיע בפתאומיות ולעורר שינוי ניכר בחיים שלך. במקרים אחרים התחושות נבנות לאורך זמן, באופן הדרגתי ועם הזמן הופכות עוצמתיות יותר ויותר. יש מי שחווה את התחושות לאורך שנים באופן גלי אך מתון. קיימת גם האפשרות שהתחושות יופיעו בעקבות אירועי חיים קשים, או בתקופות בהן את/ה עלול/ה להיות תחת לחץ רב.

טיפול בדיכאון ברחובות

הדיכאון עלול להשפיע באופן ניכר על הבריאות הנפשית, הבריאות הגופנית, איכות החיים, יחסים בינאישיים קרובים, ואף בתחום העבודה. מחקרים רבים נעשו בתחום הטיפול בדיכאון מתוך רצון לפתח טיפולים פסיכולוגים ותרופתיים יעילים. לחלק מהפונים טיפול פסיכולוגי לבדו עשוי להועיל, ולאחרים שילוב של טיפול פסיכולוגי ותרופתי הוא הדרך הטובה ביותר. בתוך קשר פתוח וכנה נוכל יחד למצוא את הדרך והטיפול המתאימים לך.
אני מאמין כי הדרך והטיפול הנכונים לך תלויים מאוד בחוויה האישית שלך - בגורמים, ברצונות ובעדיפויות שלך. טיפול מאפשר הבנה, שינוי והקנייה מחודשת של כוחות בכדי לשקם את אותם תחומי חיים שנפגעו - יחסים בינאישיים, חיי חברה, משפחה וקריירה.


0542117919 אשמח לקבל את פנייתכם. ניתן גם לשלוח SMS או להשאיר הודעה באתר. סודיות מובטחת.