איתן וייס – פסיכולוג ברחובות

לעתים במהלך החיים אנו מוצאים עצמנו מתמודדים עם מצוקה או קושי. לפעמים לקושי יתלוו תחושות דיכאון ועצב, לפעמים חרדה ובלבול, ובמקרים מסוימים ריקנות ותחושות חוסר ערך ותכלית. בתקופות שכאלה אנו מוצאים עצמנו מחפשים אחר מקור תמיכה וטיפול שייקל על הקשיים וההתמודדות. כאשר קשיים אלו נמשכים זמן מה, ואין באפשרותנו לטפל בהם בכוחות עצמנו, פנייה לעזרה מקצועית יכולה להוביל להקלה, שינוי ואף גדילה וצמיחה.

קצת עלי:

אני פסיכולוג בהכשרתי, בעל ניסיון רב בטיפול במבוגרים ובמתבגרים עם מגוון רחב של קשיים ומצוקות. אני נותן שירות מקצועי, אמפתי ומכיל, ומתאים את הגישה הטיפולית שלי לצרכים ולקשיים עימם את/ה מתמודד/ת. אני מאמין כי טיפול פסיכולוגי מאפשר לא רק הקלה והפחתת המצוקה, אלא גם גדילה, התפתחות וצמיחה אישית.

אני בוגר תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר אילן. את ניסיוני הטיפולי צברתי בעבודה בביה"ח גהה, וכיום בעבודתי במרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע, במקביל לעבודתי בקליניקה הפרטית כפסיכולוג ברחובות. אני מטפל במצבי משבר שונים, דיכאון והפרעות מצב רוח, חרדה, קשיים בינאישיים, קשיים בזוגיות ובמערכות יחסים, התמודדות עם אסון ועוד.שיחת הטלפון הראשונה לפסיכולוג

אפשר לדמות את חיינו בכלל וטיפול פסיכולוגי בפרט למסע שעובר בין נופים שונים. לפעמים הנוף הנשקף יעורר בנו השראה, וההליכה בשביל מהירה ונוחה. בזמנים אחרים הדרך קשה יותר, אולי משובשת ואף מכאיבה, ונדרש להולך בה מנוחה בצידי הדרך. לעתים היעד ברור אך ייתכן והיעד בהמשך ישתנה ויפתיע את ההולך. המסע הזה, הצעד הראשון לקראת טיפול פסיכולוגי, מתחיל בשיחת הטלפון ודורש לעתים מאמץ נפשי. את/ה עלול/ה לחוות חרדה, מתח או בלבול ביצירת קשר ראשוני עם מישהו שאינך מכיר/ה: "איך אני אשמע?" "מה הפסיכולוג יחשוב עלי?" "האם טיפול פסיכולוגי בכלל מתאים לי?" "המקרה שלי אולי קשה מדי/ קל מדי בשבילו". אין בנמצא דרכים קלות להתגבר על החרדה שבפנייה ראשונית לטיפול, אולם הליכה יחד, בשניים, עושה את המסע משמעותי יותר ויש יאמרו קל יותר להולכים.  להמשך קריאה

הפגישה הראשונה עם הפסיכולוג

אנשים שונים פונים לטיפול פסיכולוגי מתוך צרכים שונים ומסיבות שונות. יש מי שפונה בעקבות קשיים ביצירת קשרים משמעותיים עם אחרים, עם המשפחה הקרובה או עם חברים ובן/ת הזוג. יש מי שפונה בעקבות קושי לתפקד באופן משביע רצון בעבודה או בלימודים. יש מי שפונה בעקבות התחושה כי הוא או היא מתקיימים בעולם אך לא חיים בו כפי שהיו רוצים.

אני מאמין שעזרה מקצועית וטיפול פסיכולוגי, יכולים לעזור בהתמודדות עם מצבים אלו. הפגישה הראשונה הינה הצעד הראשון לעבר מטרה זו. עם כל הקשיים הכרוכים בכך, אני מאמין שאפשר להבין את האחר. אני משתדל כי לנגד עיני יעמוד המשפט "בן אנוש הנני, וכל דבר אנושי אינו זר לי". ליצירת קשר, להמשך קריאה.

0542117919 אשמח לקבל את פנייתכם. ניתן גם לשלוח SMS או להשאיר הודעה באתר. סודיות מובטחת.

   גלילה לראש העמוד